Меблі з натуральної деревини
8:00 - 16:00 пн-пт

Комоди з дерева

Комод з дерева — гідна альтернатива громіздким і не завжди практичним шафам. Ці предмети меблів більш компактні і функціональні, вони відмінно вписуються як у маленькі кімнати, так і в просторі приміщення. Комод являє собою меблеву конструкцію невеликого розміру. Існують варіанти з різною конфігурацією: з висувними шухлядами, розташованими одна над одною, з розпашними або розсувними дверцятами і навіть з відкритими поличками. Такі меблі останнім часом набирають усе більшої популярності.

Сьогодні існує велика кількість моделей, що розрізняються формами і розмірами, числом шухляд. Головна перевага цих виробів — можливість дотягнутися рукою навіть у самий дальній кут будь-якого відділення. Такі меблі виготовляють з різних матеріалів, але найкраще виглядають і довго служать комоди з натурального дерева. Вони підходять для зберігання одягу, предметів побуту, іграшок, текстилю, поєднуючи в собі функціональність і естетичність.

Різновиди дерев’яних комодів

Ці меблеві вироби відрізняються формами та розмірами. Стандартні габарити такі:

 • висота — до 130 см;
 • глибина — 50 см;
 • ширина — від 85 до 130 см.

Подібні габарити виникли не випадково. Комод повинен зберігати стійкість при відкритті шухляд у верхній частині. Усередині зазвичай поміщається 4-5 висувних ємностей, що мають оптимальний об’єм. Висота виробу дозволяє без проблем користуватися стільницею людині середнього зросту.

Виробники, виготовляючи дерев’яні комоди, відступають від класичних норм і пропонують такі форми:

 1. Широкі. У цю категорію потрапляють усі моделі, чия ширина перевищує 1 метр. Середня висота коливається від 80 до 90 см, глибина досягає 50 см.
 2. Низькі. При будь-якій ширині висота таких виробів не перевищує 65–70 см. В основному це моделі з двома шухлядами.
 3. Вузькі. Висота такої конструкції може досягати метра й більше. Ширина коливається від 50 до 60 см.

Купити комод з дерева можна з різними механізмами відкривання:

 1. Розпашний. Класична надійна система, в якій дверцята мають бічне кріплення до корпусу.
 2. Висувний. Традиційний спосіб відкривання скриньок, що зустрічається у більшості комодів. Для полегшення процесу додатково встановлюються роликові напрямні.
 3. Відкидний. У такій моделі петлі перенесені вниз дверцят. Додатково система оснащується бічними амортизаторами, які фіксують положення та регулюють зусилля, що прикладаються.

Стільниця може бути прямою, виступаючою, з фігурними краями.

Матеріали та фурнітура

Дерев’яні комоди виготовляють із щитів. Заготовки для них вирізаються з масиву дерева або клеються з деревних плит. Другий варіант більш практичний. Такі щити не коробляться під впливом різних температур, при контакті з водою.

Для виготовлення цих предметів меблів використовуються такі породи дерева:

 1. Дуб. Деревина завжди чудово виглядає, не схильна до гниття, витримує великі навантаження.
 2. Сосна. Досить м’який матеріал, який легко піддається обробці. При цьому вона не боїться вологи, має красивий натуральний малюнок. Сосновий комод можна поставити в кухню або їдальню.
 3. Бук. Міцна деревина, яка добре гнеться, що дозволяє створювати навіть округлі форми. Однак матеріал боїться вологи і досить примхливий.
 4. Вільха. Головна характеристика цієї деревини — однорідність будови. Комод з вільхи виходить зносостійким, він не вбирає запахів.

Меблі з натурального дерева часто піддаються художній обробці. Найпоширеніший метод — різьблення. Найбільш складний метод декору — мозаїка. Вона може включати в себе до десяти порід деревини з різними відтінками та фактурою. Використовуються також такі методи, як випалювання, обкурення, лакування, полірування та інші. Головне призначення такої обробки — захист деревини від негативного зовнішнього впливу з метою продовження терміну експлуатації.

Виготовити повноцінний дерев’яний комод неможливо без фурнітури. Її якість також впливає на зручність використання і термін служби виробу. Петлі, направляючі, висувні механізми, тримачі полиць, ручки та інші комплектуючі повинні бути міцними, надійними, точно підходити за розміром, бути розрахованими на заявлене навантаження.

Комоди з натурального дерева від виробника ТеМП-Меблі

Компанія ТеМП-Меблі пропонує комоди дерев’яні за найкращою ціною в Україні. Висока якість продукції обумовлена:

 • використанням тільки натуральної деревини;
 • наявністю сучасного обладнання;
 • застосуванням у виробництві новітніх технологій і розробок.

Багаторічний досвід дозволив вибрати найкращі та дієві способи виготовлення меблів. При цьому майстри і технологи компанії стежать за сучасними тенденціями, щоб пропонувати споживачеві тільки актуальні моделі.

Вся продукція сертифікована, що підтверджує її відповідність встановленим стандартам. Меблі (ліжка, шафи), що виготовляються, завдяки використанню натуральної сировини та якісної фурнітури, абсолютно безпечні для життя і здоров’я.

Для замовлення комода та інших предметів достатньо заповнити коротку заявку на сайті. Менеджери швидко обробляють замовлення і обов’язково зв’язуються з покупцями для уточнення всіх нюансів. Куплені меблі доставляються точно в строк за вказаною адресою.